Tel: 0 416 223 21 00 - 0 532 297 35 98     |     Adres: Altınşehir Mah. Gölbaşı Yolu No:34/4 - Merkez - ADIYAMAN     |     Mail: iletisim@gercekototest.comOTO EKSPERTİZ MERKEZİ ADIYAMAN

2014 Model ithal makinelerimiz, geniş çalışma alnımız, başarılı uzman kadromuz ve raporlu sunumlarımızla size en kaliteli hizmeti sunmaktayız...

Kuruluş Amacımız;

Ülkemizdeki 2. el otomobil alım-satım işlemleri sırasında güvenilir bir terazi olarak TARAFSIZ ve GÜVENİLİR ekspertizlik yaparak ülkemizdeki bu sorunları ortadan kaldırmak, halkımızın güvenle alış veriş yapmasına yardımcı olmak, değerinde ücret ödemelerine katkıda bulunmak. Kimsenin kandırılmadan bilinçli oto ekspertiz sayesinde ilerde çıkabilecek sorunları oto ekspertiz yaparak engellemek üzere bu şirketi kurduk.

Misyonumuz;

Şirket personelimiz bilinçli kadromuz, 400m2 büyük ve geniş makine parkurumuz, güler yüzlü personelimiz son sistem makinelerimiz ile teknolojiyi en yakından takip ediyor ve değerli müşterilerimize sunuyoruz. Daima dürüst ve tarafsız olmak en büyük hazinemiz yapmış olduğumuz hizmetin sonuna kadar arkasındayız ve yaptığımız işi her zaman branşında uzman kişilerle çalışarak en iyi şekilde hizmet vermek.

Vizyonumuz;

Yaptığımmız işi ve verdiğimiz hizmet ile sektörde lider şirket olarak yaptığımız işi daima geliştirmek büyüyerek önce Adıyaman daha sonrası tüm Türkiye'de marka olmak insanlaran en üstün hizmeti vererek geleceğe ışık tutmak.

Değerlerimiz;

Tarafsızlık, Dürüstlük, Güvenilirlik, İnsana ve çevreye saygı, Müşteri ve çalışanların mutluluğu...